ورود به چت روم
چت روم جوانان و نوجوانان ویژه دهه 70 و 80
ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه
پاک کردن چشم های پف خسته با کیسه های چای سرد
Natural Beauty Tips For Tired Puffy Eyes
نکات زیبایی طبیعی برای چشم های پف خسته
کوتاهتر از یک دقیقه چای داغ سبز، سیاه و یا چای را در آب گرم بشویید. سپس کیسه های چای را از آب برداشته و در یک کاسه کوچک در یخچال قرار دهید. پس از سرد شدن، 1 کیسه را روی هر پلکانی بسته قرار دهید. 5 تا 15 دقیقه در معرض هوای خود قرار دهید. این ویدیو را تماشا کنید اگر میخواهید من این را توضیح دهید.

استفاده از تمشک و روغن نارگیل برای لب های روشن
Natural Beauty Tips For Brighter Lips
نکات زیبایی طبیعی برای لب های روشن
در یک کاسه کوچک در حرارت کم، گرم 1 قاشق غذا خوری روغن نارگیل تا آن که مایع شود. از گرما خارج شوید و 4 تمشک قرمز تازه یا یخ زده اضافه کنید. انواع توت ها و مخلوط تا صاف. محل را در یک ظرف شیشه ای کوچک قرار دهید و آن را تا پایدار نگه دارید. استفاده از انگشتان پا یا یک برس لیبلوس برای صاف کردن لب ها. هر روز چند روز دوباره این کار را انجام دهید

 یک لایه ی صورت طبیعی با یوگا ساده را بدست آورید

انجام عکس العمل های پیشین قبل از تصاویر، مصاحبه ها و جلسات می تواند گردش خون را بهبود بخشد و به چهره شما کمک کند تا جابجایی بیشتری داشته باشید. شما یوگا "سگ پایینی" را انجام می دهید که روی دستها و زانوها روی زمین قرار گرفته و سپس پاها را درست کنید. یا، به سادگی به جلو و به سمت انگشتان دست خود برسید. تا زمانی که احساس راحتی کنید، در حدود 1 تا 5 دقیقه در یکی از این موقعیت قرار بگیرید. اگر محدودیت های جسمی مانند جراحت یا درد پشت داشته باشید، با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خود در مورد نحوه تغییر این وضعیت، با پزشک خود م کنید. در اینجا 7 حالت مختلف برای پوست درخشان وجود دارد.
Image result for yoga


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

گروه هنر(گرافیک ،گرافیک رایانه ای،پویانمایی)استان سمنان سلطان موزیک Melissa پلاک اول Jon